Atlantik Tanzanya Çekirdek Kahve 250G

% {{ (100-((price / discountPrice) * 100)).toFixed(0)}} indirim
Fiyat İsteyiniz
  • Ürün Kodu:ATL04013
  • Barkod:{{ product_barcode }}
%{{ product_data.discount.percent }} indirim Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo SON 1 ADET SINIRLI STOK Tükendi Ön Sipariş
GRAMAJ
ÖĞÜTME
Lütfen Önce GRAMAJ Seçiniz
Fiyat İsteyiniz
Ürün Açıklaması

Afrika kıtasının orta-doğu bölgesinde yer alır. Tanzanya kahvesi, asidik yapısı ile Kenya kahvesine göre daha yumuşak gövdelidir. Yıkanmış yoğun aromatik bir kahvedir. Güçlü-yoğun  lezzeti, güzel aroması ve rahatsız etmeyen asitliği ile bilinir.

Tadım Notları: Bitter çikolata tadına eşlik eden esmer şeker ve altta hissedilen narenciye notaları

Aroma (Koku): Çikolata, kakao, misket limon

Gövde: Yüksek

İşleme süreci: Yıkanmış

Yetiştiği İrtifa: 1400 m

Asidite: Orta - Dengeli

İçim: Bitter çikolata devamında gelen narenciye tatlarıyla kahvenizi keyifle içerken boğazda neredeyse hiç hissedilmiyor. Fincan sonlarına doğru  ağızda bitter çikolata tadı belirginleşiyor.

Atlantik Coffee Yöresel Kahve Çeşitleri

Atlantik Coffee, farklı yörelerden farklı kahve çekirdeklerin ile üretilmiş yöresel kahveleri fincanlarınız ile tanıştırıyor! Tanzanya’dan Hindistan’a, Meksika’dan Kolombiya’ya, Endonezya’dan Peru’ya kadar farklı kıtalardaki farklı ülkelere özgü kahve çekirdeklerinden üretilen kahveler, özel olarak ambalajlanarak adresinize ulaştırılıyor.

En iyi kahve çekirdekleri özenle kavruluyor ve damaklarınıza dünyanın kahve lezzetleri ulaştırıyoruz. Farklı aroma ve tatlara sahip yöresel kahve çeşitleri ile bazen Guatemala’dan tatlı çikolata notalı kahve tadı, bazen El Salvador’dan meyvemsi kahve notası sunuyoruz.

Fincanlarınızı Yöresel Kahvelerle Tanıştıralım!

Fincanlarınızdaki alışılmış kahve lezzetlerini değiştirmek istiyorsanız farklı yöresel kahveleri deneyebilirsiniz! Dünyanın en gözde kahve çekirdeklerinden üretilen yöresel kahveler sadece bir tık ötede… Kahve tutkunlarının beklediği tadı üretmek için özenle kavrulan yöresel kahve çeşitleri için hemen sipariş verin!

Fincanlarınızı farklı ülkelerden kahve lezzetleri ile tanıştıralım!

Ürüne Gelen Sorular
Bu ürün için henüz soru sorulmamış
Fiyat İsteyiniz