Atlantik Yöresel Kahve Tanışma Paketi 5x100gr

% {{ (100-((price / discountPrice) * 100)).toFixed(0)}} indirim
Fiyat İsteyiniz
  • Ürün Kodu:ATL0415
  • Barkod:{{ product_barcode }}
%{{ product_data.discount.percent }} indirim Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo SON 1 ADET SINIRLI STOK Tükendi Ön Sipariş
Paket Seçiniz
Öğütme Boyutu
Lütfen Önce Paket Seçiniz Seçiniz
Fiyat İsteyiniz
Ürün Açıklaması

Kahvesini denemeden alamayanlar burada mı?

5 x 100gr paket seçeneğimiz ile siz kahve tutkunlarına farklı paketler sunmaktayız.

Kahve tutkunları birbirinden farklı aromatik tatlara sahip yöresel kahvelerimizden artık kolaylıkla tadım yapabilecekler :)

Sizin için özenle 2 farklı paket seçeneği ile yöresel kahve seçkisi yaptık.

Paketler arası farklı kahve deneyimlemek istiyorsanız sipariş açıklama kısmında belirtirseniz kahve değişimi yapabilmekteyiz.

Taze mis kokulu kahvelerimizi sizlere ulaştırmanın heyecanını yaşıyoruz.

Atlantik Coffee Yöresel Kahve Çeşitleri

Atlantik Coffee, farklı yörelerden farklı kahve çekirdeklerin ile üretilmiş yöresel kahveleri fincanlarınız ile tanıştırıyor! Tanzanya’dan Hindistan’a, Meksika’dan Kolombiya’ya, Endonezya’dan Peru’ya kadar farklı kıtalardaki farklı ülkelere özgü kahve çekirdeklerinden üretilen kahveler, özel olarak ambalajlanarak adresinize ulaştırılıyor.

En iyi kahve çekirdekleri özenle kavruluyor ve damaklarınıza dünyanın kahve lezzetleri ulaştırıyoruz. Farklı aroma ve tatlara sahip yöresel kahve çeşitleri ile bazen Guatemala’dan tatlı çikolata notalı kahve tadı, bazen El Salvador’dan meyvemsi kahve notası sunuyoruz.

Fincanlarınızı Yöresel Kahvelerle Tanıştıralım!

Fincanlarınızdaki alışılmış kahve lezzetlerini değiştirmek istiyorsanız farklı yöresel kahveleri deneyebilirsiniz! Dünyanın en gözde kahve çekirdeklerinden üretilen yöresel kahveler sadece bir tık ötede… Kahve tutkunlarının beklediği tadı üretmek için özenle kavrulan yöresel kahve çeşitleri için hemen sipariş verin!

Fincanlarınızı farklı ülkelerden kahve lezzetleri ile tanıştıralım!

Ürüne Gelen Sorular
Bu ürün için henüz soru sorulmamış
Fiyat İsteyiniz