HAKKIMIZDA

Atlantik Coffee Roastery

Kahve, bizim hikayemiz… Maviden yeşile uzanan okyanus kıyılarından ilham aldık. O güzelim kahverengi tanelerin dünyasına sevdalandık.

Kahve, bizim dilimiz… Bize okyanuslardan şarkılar getiren bu küçük taneciklerin sözlerine kulağımızı verdik.

Kahve, bizim keyfimiz… Farklı ülkelerden gelen ve hayattan keyif almamızı sağlayan minik çekirdeklerin sunduğu lezzetlerin tiryakisi olduk.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinin lezzete dönüştüğü okyanusta her damak zevkine uygun lezzetler tasarlıyoruz. Yöresel kahvelerden soğuk içeceklere, harman kahvelerden profesyonel soslara kadar keyif veren lezzetleri bu okyanusta bulabilirsiniz…                                                                             ONLİNE GÜNLÜK TAZE KAHVE MERKEZİ!

Atlantik Coffee’de her şey kahve severlere özel... Kalite puanı yüksek kahve çekirdekleri, kahve profesyonellerinin titiz kontrollerinden geçiyor. Özenle seçtiğimiz kahve taneciklerini kahve tutkunlarının damaklarına sunuyoruz. En özel kahve aromasını elde etmek üzere işlenen kahve çekirdeklerini keyifli hikayelere dönüştürüyoruz. Bu hikayeleri sizlerle paylaşma misyonu ile okyanus gibi bir serüvene başladık.

Atlantik Dağıtım ve Pazarlama olarak Ev Dışı Tüketim / Horeca ürün grubunda kaliteli ürün çeşitliliğimizi uygun fiyatlarla kahve tutkunlarına ulaştırıyoruz. Dünyanın en popüler kahve ekipmanları ve farklı ülkelerden en çok tercih edilen kahve çeşitleri ile kahve keyfinizin öznesi olmak istiyoruz.

Markalara özel fason üretim, toptan ve perakende satış ve kaliteli kahve çeşitleri ile Mersin’den Türkiye’nin dört bir yanına kahve servisimiz devam ediyor!

Kahvenizi nasıl alırsınız?

Son Güncellenme: 30 Mart 2021