Atlantik Honduras Çekirdek Kahve 250 gr

% {{ (100-((price / discountPrice) * 100)).toFixed(0)}} indirim
Fiyat İsteyiniz
  • Ürün Kodu:ATL0405
  • Barkod:{{ product_barcode }}
%{{ product_data.discount.percent }} indirim Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo SON 1 ADET SINIRLI STOK Tükendi Ön Sipariş
GRAMAJ
ÖĞÜTME
Lütfen Önce GRAMAJ Seçiniz
Fiyat İsteyiniz
Ürün Açıklaması

SHG (Kesinlikle Yüksek Yetiştirilen) kahvenin 1350 metrelik bir rakımda büyüdüğünü belirtir. Daha yüksek bir irtifa ve daha düşük sıcaklıkta yetiştirilen kahve, daha yavaş olgunlaşan bir meyve ve daha yoğun bir kahve üretir; Bu daha arzu edilir bir özel bardak yaratır;

Tadım Notları: Çikolata, karamel ve floral tatlar

Aroma (Koku): Orta yoğunlukla kakao

Gövde: Düşük-Orta

Yetiştiği İrtifa: 1350+ metre

İşleme süreci: Yıkanmış, güneş enerjili kurutucularda kurutulmuş

Asidite: Düşük

İçim: Yumuşak, ipeksi, ilk yudumda floral, son yudumda kakao ile tatminkâr kalıcı tat

Atlantik Coffee Yöresel Kahve Çeşitleri

Atlantik Coffee, farklı yörelerden farklı kahve çekirdeklerin ile üretilmiş yöresel kahveleri fincanlarınız ile tanıştırıyor! Tanzanya’dan Hindistan’a, Meksika’dan Kolombiya’ya, Endonezya’dan Peru’ya kadar farklı kıtalardaki farklı ülkelere özgü kahve çekirdeklerinden üretilen kahveler, özel olarak ambalajlanarak adresinize ulaştırılıyor.

En iyi kahve çekirdekleri özenle kavruluyor ve damaklarınıza dünyanın kahve lezzetleri ulaştırıyoruz. Farklı aroma ve tatlara sahip yöresel kahve çeşitleri ile bazen Guatemala’dan tatlı çikolata notalı kahve tadı, bazen El Salvador’dan meyvemsi kahve notası sunuyoruz.

Fincanlarınızı Yöresel Kahvelerle Tanıştıralım!

Fincanlarınızdaki alışılmış kahve lezzetlerini değiştirmek istiyorsanız farklı yöresel kahveleri deneyebilirsiniz! Dünyanın en gözde kahve çekirdeklerinden üretilen yöresel kahveler sadece bir tık ötede… Kahve tutkunlarının beklediği tadı üretmek için özenle kavrulan yöresel kahve çeşitleri için hemen sipariş verin!

Fincanlarınızı farklı ülkelerden kahve lezzetleri ile tanıştıralım!

Ürüne Gelen Sorular
Bu ürün için henüz soru sorulmamış
Fiyat İsteyiniz